Incheiere proiect Atelierul de antreprenori

Anunț încheiere proiect: „Atelierul de antreprenori ”, cod SMIS 106050

Universitatea de Vest din Timișoara în parteneriat cu S.C. Grupul de Consultanță pentru Dezvoltare DCG S.R.L., anunță încheierea implementării proiectului ATELIERUL DE ANTREPRENORI (ID POCU/82/3/7/106050), proiect co-finanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Capitalul Uman 2014-2020.

CONFERINȚĂ DE INFORMARE Marți, 20 Martie 2018, ora 12:00 PETRILA, jud. Hunedoara

Universitatea de Vest din Timișoara în parteneriat cu S.C. Grupul de Consultanță pentru Dezvoltare DCG S.R.L., vă invită să participați la Conferința de informare a proiectului, marți, 20 Martie 2018 în Petrila, jud. Hunedoara, Casa de Cultură (sala mică) începând cu ora 12:00.

CONFERINȚĂ DE INFORMARE Miercuri, 28 Martie 2018, ora 12:00 REȘIȚA, jud. Caraș-Severin

Ai o idee și vrei să începi o afacere? Te invităm la Reșița să afli cum poți obține o finanțare nerambursabilă de până la 40.000 euro. În cadrul conferinței se vor prezenta condițiile care trebuie îndeplinite pentru a face parte din grupul țintă, respectiv modalitatea în care se vor derula activitățile proiectului.

CONFERINȚĂ DE INFORMARE Marți, 20 Martie 2018, ora 18:00 Deva, jud. Hunedoara

Ai o idee și vrei să începi o afacere? Te invităm să afli cum poți obține o finanțare nerambursabilă de până la 40.000 euro. În cadrul conferinței se vor prezenta condițiile care trebuie îndeplinite pentru a face parte din grupul țintă, respectiv modalitatea în care se vor derula activitățile proiectului.

Lansare proiect Atelierul de antreprenori

Universitatea de Vest din Timișoara în parteneriat cu S.C. Grupul de Consultanta pentru Dezvoltare DCG S.R.L., va începe implementarea proiectului ATELIERUL DE ANTREPRENORI (ID POCU/82/3/7/106050), proiect co-finanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Capitalul Uman 2014-2020.